English
Comnika
NONSTOP PODPORA
info@comnika.cz
(+420) 608 826 406

Facilitace

Facilitace je řízení a usnadňování komunikace při skupinovém jednání, firemní poradě nebo shromáždění. Představuje účinný nástroj zejména při plánování systémových změn a řešení konkrétních problémů ve fungování organizace. Významná role náleží facilitaci také v případech předcházení a řešení konfliktních situací mezi skupinami a názorovými proudy.

Podstatou facilitace je rozdělení jednání na procesní stránku a řešení problému. Facilitátor přebírá odpovědnost za proces komunikace a tím umožňuje účastníkům věnovat pozornost a energii pouze na řešení problému.

Výsledkem facilitovaného jednání je nejen rostoucí kvalita výstupů dosažená ve zkráceném čase, ale také zvýšení zodpovědnosti za realizaci přijatého rozhodnutí a často také odhalení a vyřešení případných konfliktů ve skupině.

Kromě profesionální facilitace vašich jednání a firemních porad vám nabízíme konzultační služby zkušených facilitátorů již při plánování, přípravě a organizaci jednání. Součástí naší nabídky je i následná podpora a pomoc při zpracovávání a realizaci výstupů z jednání.


PoptávkaOpište kód z obrázkuComnika - úvod Tisknout Facebook Přidat mezi oblíbené Email

(c) Comnika s.r.o. - všechna práva vyhrazena, Efektivní řešení konfliktů a problémů
Řízení konfliktu | Facilitace | Organizační poradenství | Mediace | Vzdělávání