English
Comnika
NONSTOP PODPORA
info@comnika.cz
(+420) 608 826 406

Vyjednávání

Úspěšné přímé vyjednávání představuje nejefektivnější způsob řešení jakékoli sporné nebo konfliktní situace. Volba vyjednávání jako prvního kroku při řešení sporné situace znamená nejen významnou úsporu času a nákladů, ale také absolutní kontrolu stran nad výsledkem a průběhem celého procesu.

Největší nebezpečím v případě neúspěchu neprofesionálně vedeného vyjednávání bývá obvykle eskalace napětí mezi oběma stranami a často také obtížně napravitelné ztráty ve vztahové rovině, které následně brání racionálnímu řešení. Každé vyjednávání nemusí nutně vést k plnému uspokojení všech stran, ale dobře vedené vyjednávání by určitě mělo výše popsaným skutečnostem zabránit.

Využitím naší nabídky získáte služby zkušených vyjednavačů, kteří vám pomohou se na konkrétní jednání v teoretické i praktické rovině připravit a také za vás nebo spolu s vámi mohou celý proces vyjednávání vést.Vybírat můžete z následujících možností spolupráce:

Nejvhodnější variantu spolupráce je nutné vždy zvažovat na základě konkrétní situace, požadovaných výstupů a času využitelného na přípravu jednání. Pro více informací o možnostech a jednotlivých variantách spolupráce v oblasti vyjednávání nás kdykoli kontaktujte na telefonním čísle +420 608 826 406.


PoptávkaOpište kód z obrázkuComnika - úvod Tisknout Facebook Přidat mezi oblíbené Email

(c) Comnika s.r.o. - všechna práva vyhrazena, Efektivní řešení konfliktů a problémů
Řízení konfliktu | Facilitace | Organizační poradenství | Mediace | Vzdělávání