English
Comnika
NONSTOP PODPORA
info@comnika.cz
(+420) 608 826 406

Řízení konfliktu

Konflikty názorů, postojů, zájmů a představ jsou přirozenou součástí života jedince i organizace. Je možné se jim beze zbytku vyhnout pouze za předpokladu, že nic nechcete, nic si nemyslíte, nikam nesměřujete a nikdo nestojí o místo, kde se právě nacházíte.

Konflikt vždy přináší do organizace dynamiku, která dříve nebo později povede ke změnám v systému nebo vztahu zúčastněných stran. V případě zvládnutého konfliktu je možné tuto dynamiku kontrolovat a využít ji ke změnám žádoucím a pozitivním. U neřešených nebo nevhodným způsobem řešených konfliktů půjde o změny náhlé, těžko předvídatelné a zpravidla destruktivní.

Nabídka společnosti Comnika reflektuje potřebu klientů řešit interpersonální konflikty ve vnějším i vnitřním prostředí organizace. V obou případech vlastnímu řešení předchází konzultace a po analýze stávající situace, rozhodnutí o nejvhodnějším nástroji a způsobu řešení.

S ohledem na konkrétní situaci a požadované výsledky mohou mít naše služby formu:

Vzhledem k tomu, že jedním z velmi důležitých faktorů při řešení konfliktu je čas, připravili jsme pro vás telefonní číslo +420 608 826 406, na kterém nás můžete kdykoli kontaktovat a situaci, společně s naším konzultantem, začít řešit ihned.


PoptávkaOpište kód z obrázkuComnika - úvod Tisknout Facebook Přidat mezi oblíbené Email

(c) Comnika s.r.o. - všechna práva vyhrazena, Efektivní řešení konfliktů a problémů
Řízení konfliktu | Facilitace | Organizační poradenství | Mediace | Vzdělávání